RADA STARSZYCH

Rada Starszych – zboru to ludzie z pasją służący Bogu, obdarzeni zaufaniem członków kościoła, którzy wybrali ich, aby przewodzili zborowi. Poprzez różne dary i talenty zachęcają wszystkich do pogłębiania relacji z Panem Jezusem, który jest Głową Kościoła. Budując naszą wiarę, niosąc nadzieję i wskazując na miłość do Boga i bliźniego, uczą nas, jak codziennie doświadczać Bożego błogosławieństwa.Skład Rady Starszych:
Piotr Wisełka – Pastor / przewodniczący Rady Starszych

Henryk Bigos – nawrócił się w 1984 w Bogoszowie-Gorcach, w tym samym roku trafił do naszego zboru. W 1995 roku wszedł do rady starszych. Rok później ożenił się. Razem z żoną Agatą posiadają dwóch synów i córkę. Henryk jest człowiekiem o dużym doświadczeniu na drodze za Panem. Jest zaangażowany w grupę pastoralną i usługuje poradami duszpasterskimi.

Jarosław Kotyński – nawrócił się w 1990 roku. W latach 1992-95 pełnił w zborze funkcję lidera młodzieży. W 1993 roku zawarł związek małżeński i ma jednego syna. Przez kilka lat wraz z żoną pełnił funkcję gospodarza budynku zborowego. Zajmował się również oprawą medialną działań zboru. Obecnie jest odpowiedzialny za koordynację służby modlitwy, poradnictwa przedmałżeńskiego i duszpasterstwo.

Zbigniew Żyto – nawrócił się 1986 roku. Rok później przyłączył się do zboru w Poznaniu. Rok 1999 był dla Zbyszka bardzo ważny, ponieważ wówczas zawarł związek małżeński oraz został duchownym Kościoła Zielonoświątkowego. Razem z żoną Anną i córką Martynką tworzą szczęśliwą rodzinę.